Petice proti regulaci zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU

Petice proti regulaci zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU

úvod výzva petice osvěta facebook ke stažení kontakty

Právní doložka

Ochrana osobní dat

Veškeré osobní údaje, které budou poskytnuty prostřednictvím internetové domény www.peticezbrane.cz / www.peticezbrane.eu provozovateli jsou a nadále budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno dle aktuálního znění zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, tj. Petice - CzechForGuns neposkytuje a nebude poskytovat (sdílet, prodávat ani vyzrazovat) osobní údaje dalším osobám ani stranám.

Copyright

Pokud není uvedeno jinak, autorská práva ke stránkám a obrazovkám, zobrazujícím tyto stránky, jako i k informacím a materiálům na nich uvedených a k jejich uspořádání, jsou majetkem provozovatele. Veškeré značky a registrované ochranné známky zde uvedené jsou vlastnictvím jejich právoplatných majitelů. Veškeré značky a registrované ochranné známky zde uvedené slouží pouze k identifikačním účelům.

Odpovědnost

Petice - CzechForGuns nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z jejích nebo odkazovaných webových stránek, včetně (ale ne výhradně) ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod.

Provozovatel

Provozovatelem serveru www.peticezbrane.cz / www.peticezbrane.eu je petiční výbor. Petiční výbor můžete kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného kontaktu:

Mgr. Pavel Černý
Euro Security Products
Hyacintová 20
106 00 Praha 10

GSM: (+420) 739 506 292
             (+420) 607 148 335
Email: info(a)peticezbrane.cz

Technické zabezpečení

Internetovou prezentaci Petice - CzechForGuns technicky zabezpečuje internetová agentura Barabas&Co. Servery jsou fyzicky umístěny, spravovány a jejich konektivita je zabezpečena společností Stable.cz s.r.o. v rámci jejich technického zázemí.