Petice proti regulaci zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU

Petice proti regulaci zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU

úvod výzva petice osvěta facebook ke stažení kontakty

Aktuality události & Novinky

Sběrů podpisů na mezinárodním veletrhu SILVA REGINA 2018

12. duben 2018

Jako i v minulých letech, také letos jsme s velkou podporou, pomocí a v plné kooperaci s ČMMJ v kooperaci, za kterou náleží ČMMJ od nás opravdu obrovské poděkování zorganizovali sběr podpisů pod Novou 2018 petici na veletrhu SILVA REGINA. SILVA REGINA 2018 opět patří mezi největší lesnické a myslivecké veletrhy ve střední Evropě. Podařilo se nám nasbírat další tisíce a tisíce podpisů ! Dnes, tedy 12/4, je posledním dnem této výstavy, máte li cestu kolem, neváhejte a přijďte nás podpořit, děkujeme !
Akce není zúročena jen pro sběr podpisů k naší Nové 2018 petice, ale taktéž jsme zde šířili tolik potřebnou osvětu do mnohdy málo (či vůbec) informované veřejnosti. Tímto bychom chtěli vyjádřit opět svůj obrovský vděk celé ČMMJ, zde v příloze na fotografii zastoupené jejich jednatelkou, váženou paní Martinou Novotnou - a to jak za poskytnutí skvělého zázemí zde v Brně, již tradičně, na stánku ČMMJ, tak také i za dlouhodobou spolupráci a jejich úžasnou podporu naší věci - právě od této organizace, sdružující naprostou většinu myslivců v ČR...
PS: Budeme se zase moc těšit v Lysé nad Labem, na obdobné výstavě Natura Viva 2018, konané ve dnech 23. - 27. května 2018, a to opět na stánku ČMMJ - a to na ty z vás, co se na nás zde přijdou zase podívat a podpořit nás tu osobně ! : )

FB Fotoreportáž 1
FB Fotoreportáž 2
FB Fotoreportáž 3
FB Fotoreportáž 4
FB Fotoreportáž 5
FB Fotoreportáž 6
FB Fotoreportáž 7
FB Fotoreportáž 8
FB Fotoreportáž 9


Přečteno: 402x

návrat zpět