Petice proti regulaci zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU

Petice proti regulaci zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU

úvod výzva petice osvěta facebook ke stažení kontakty

Aktuality události & Novinky

VELMI DŮLEŽITÉ - Naše nová petice!

18. leden 2018

POZOR!!! A zde velká novina! V dnešní magické to datum (18.1.2018 :-) vypouštíme naši doslovnou superzbraň - NOVOU PETICI!!!

Tato by měla svým obsahem zcela pokrýt všechny naše potřeby, které z hlediska našeho občanského odporu nyní vznikly, tedy:

- ÚSTAVNÍ PRÁVO NA ZBRAŇ (které nám vyčítali různí "Láskové") že tam v té starší, tedy té předešlé, není...

- NEIMPLEMENTACE ZÁKAZOVÉ SMĚRNICE EK (zde asi není příliš co vysvětlovat - toto má podpořit kampaň našich spřátelených politiků, co toto mají realizovat ve Sněmovně...)

- DALŠÍ RIZIKA, tedy odvrácení případných jiných a dalších hrozeb, co se mohou objevit či jsou na obzoru...

Takže, co z toho pro nás/vás nyní vyplývá?

1) předchozí Petice, se nechá volně doběhnout - prostě, pošlete co máte, a dále již nepokračujte...

2) stáhnete si prosím zde na www tuto Novou petici, a taktéž i nové podpisové archy.

3) Vy, co máte na starosti tzv. sběrná místa (seznam opět zde na webu), prosíme, aktualizujte si vše a sbírejte již tuto novou petici a agitujte k tomuto co nejvíce...

4) šiřte informace o tom co jen můžete - zejména, že TUTO NOVOU PETICI ROZHODNĚ LIDÉ NEPODEPSALI, a tedy tak rozhodně učiní!

5) poslední, máme na FB stránce Petice, skoro 30 tisíc našich fanoušků - ti se dlouhodobě o toto téma zajímají, kliknutí myší na "líbí se" je k boji za naše/vaše práva málo a tedy: DODEJTE KAŽDÝ Z VÁS JEDEN PODPISOVÝ ARCH S 10-TI PODPISY, řekněme do týdne či měsíce... To přeci není moc, co by každý pro své zbraně a práva na ně měl základně splnit, ne? Neb, děláte to sakra přeci PRO SEBE!!!

Závěrem: kdysi (4 roky nazpět) když jsme s onou Peticí začínali, bylo nemálo "chytráků" co říkali: "to není k ničemu", "stejně nás nebudou brát vážně a poslouchat", "nemá to cenu", apod. Těch bylo naštěstí, jak jsme podnikli no fakt velké tažení, méně a méně...

Mělo to totiž cenu - a velkou. Vlastně jen díky této Petici, co dosáhla nakonec 110 tisíců (!) podpisů jsme se dostali do Sněmovny, vítězně zde prošli s "ústavním právem na zbraň", pak na Úřad vlády - a v Senátu jsme svůj boj zásadně touto Peticí pak podpořili a neberme do úvahy to, že nám to zatím uteklo jen doslova o pár hlasů... Neb prohraná bitva není ještě prohranou válkou... A toto vlastně jakási válka je. A vy bojovníci, které opět tímto voláme do zbraně!

Shrnuto: Nyní jde vlastně o jakési přezbrojení (ve vojenském žargonu :-) a aktualizaci naší výzbroje, co se ukázala tak společensky a politicky nanejvýš efektivní...

Ukažme zas svoji sílu a vůli poprat se za svá práva a majetky!

Ta první petice z nás rozhodně udělala nemalou sílu, co museli politici sakramentsky už brát vážně! A udělali jsme z toho jedno z největších témat v zemi...

Pokračujme v tom - a nedejme se. Stojí to za to, ne?

Díky za to moc a moc,

Pavel Černý a petiční výbor.

Ke stažení:  nova-petice-2018.pdf
Ke stažení:  nova-petice-podpisovy-arch-gdpr.pdf

Přečteno: 11572x

návrat zpět